ÜNLÜ MEDYUM ŞAHMARAN

RSS

UZAKTAN BÜYÜ YAPMAK

0 Comments | This entry was posted on Eki 12 2012

img

Uzaktan büyü yapmak, bir kişiyi uzaktan yapılan büyü ile etkilemektir. Uzaktan yapılan büyüler, kişinin haberi olmadan yapılır ve uzaktan tesir ederek aklına girmenizi sağlar. Uzaktan büyü yapmak istiyorum, uzaktan yapılan büyülerin etkileri de oldukça yüksektir. Her büyünün bir yapılış şekli vardır. Uzaktan yapılan büyülerin de etkileri çok kuvvetlidir.

Kuvvetli büyü yaptırmak istiyorum, kuvvetli büyüleri kuvvetli yapan doğru bir şekilde çalışmaktan geçer. Çünkü doğru sonuç almak için doğru çalışmak gerekir. Uzaktaki birini etkileme büyüsü, sevdiğiniz ama uzakta olan kişi için yapılır. Yanınızda olmayan kişi için yapılacak en etkili çalışma uzaktan yapılan büyülerle olur.

Uzaktan aşk büyüsü, uzaktan bağlama büyüsü, uzaktan ayırma büyüsü, uzaktan aşk büyüleri, uzaktan bağlama büyüleri, uzaktan ayırma büyüleri, uzaktan sevdiğini geri getirme büyüsü gibi birçok büyü çeşidi vardır.

Uzaktan büyü yapılır mı , diye merak edenler vardır. Uzaktan büyü yapılır. İlla büyü yaparken yedirme içirme yapmak gerekmez. O yapılan büyünün yapılış şekline göre değişir. Uzaktaki sevdiğinizi geri getirmek için yapılan en tesirli büyülerle sevdiğinizi tekrar kendinize döndürmeniz mümkündür. Uzaktan büyü nasıl yapılır, uzaktan büyü yapmak için kişilerin isimleri ve anne isimleri de gerekebilir. Bu yapılacak çalışmanın şekline göre değişir.