ÜNLÜ MEDYUM ŞAHMARAN

RSS

ARA AÇMA BÜYÜSÜ

0 Comments | This entry was posted on Kas 25 2012

Ara açma büyüsü, ara bozma büyüsü olarak da bilinir. İki kişinin arasını açma büyüsü, iki kişinin arasını açmak için büyü, ara açmak için büyü, ara bozmak için büyü olarak da bilinir. Ara açma büyüsü, etkili ara bozma büyüleri ile yapılan bir büyüdür. Ara açma büyüsünün etkisi ile ara açma büyüsü yapılan kişilerin araları kısa sürede açılır. Ve bu etki kalıcı olur.

Ara açma büyüsü nasıl yapılır, ara açma büyüsü, ara açma büyüsü yapan medyum tarafından yapılır. Çünkü her işi belli bir yapan kişi vardır. Ara açma büyüsünü de ara açma büyüsü yapan medyum yapar. Ara açma büyüsü yapmak istiyorum, ara açma büyüsü yaptırmak istiyorum diyen biri ara açma büyüsü yapan medyumdan yardım almalıdır.

Ara açma büyüsü yapma, herhangi iki kişi için de yapılabileceği gibi eşlerin arasını açma büyüsü, sevgililerin arasını açma büyüsü, kaynana ile kocanın arasını açma büyüsü, akrabaların arasını açma büyüsü olarak da yapılabilir. Ancak her durumda aynı ara açma büyüsü yapılmaz. Kişilere göre, durumlara göre, olaylara göre yapılan çalışmaların şekli değişir. Her çalışma her durum için yapılmaz.